Witam serdecznie w świecie zdobienia paznokci!

niedziela, 6 listopada 2011

Akcja blogowa: Czerwień w każdej postaci!

Cześć Dziewczyny :)
Postanowiłam i jak dołączyć do akcji organizowanej przez Lady-flower123Polega ona na przybliżeniu klimatu Świąt w postaci postów o czerwonej tematyce :) Mogą to być posty z manicure, kolorówką, outfitami czy czymkolwiek czerwonym co Wam wpadnie na myśl. Myślę, że to będzie fajna zabawa. Ja czerwień noszę głównie na ustach i teraz będę miała okazję i motywację żeby to zmienić. Mamy tutaj kilka zasad:

1. Raz na tydzień umieszczacie na swoim blogu posta o tej tematyce (może to być coś dowolnego np. stylizacja, makijaż, paznokcie).
2. Chciałabym, że tak powiem zebrać to wszystko "do kupy" po zakończeniu akcji jeśli tylko pozwolicie i umieścić to w kilku notkach po segregowanych na działy.
3. Zabawa trwa od dziś do świąt Bożego Narodzenia.
4. Oczywiście nie musicie ściśle przestrzegać ram czasowych i ilości notek. To ma być dla Was zabawa, wyzwanie.
 
Jeśli chcecie wziąć udział to po prostu napiszcie o tym notkę i wklejcie banner. Można info o zabawie rozsyłać w formie TAGu.

Ja sobie w takim razie wyznaczam, że moim dniem czerwonym będzie czwartek. Także do zobaczenia (przeczytania) w Czerwone Czwartki! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania! Niestety nie jest to miejsce na wasz spam i takie komentarze będę usuwać. Nie piszcie 'zapraszam do mnie' bo i tak zaglądam do każdego kto się udzieli na moim blogu :) Jeśli chcesz żebym obserwowała Twój blog to najpierw zacznij obserwować mój ;)

Z góry serdecznie dziękuję za wszystkie miłe słowa, odpowiedzi na Wasze pytania umieszczę poniżej. Buźka! ;*